Zajęcia szachowe dla dzieci z instruktorem Akademii

120,00 zł

 

Zapraszamy dzieci na fascynujące lekcje szachów online z naszymi instruktorami! Podczas zajęć będziecie pracować nad nauką strategii, taktyk i zasad gry w przyjaznej atmosferze. Rozwijaj umiejętności logicznego myślenia i kreatywności, zdobywaj cenne doświadczenie pod okiem doświadczonego trenera. Dołącz do nas i odkryj pasję do szachów!

Czas lekcji : 60 minut, zajęcia online.

09 stycznia 2024

Odkryj tajemnice szachów! Dołącz do naszych zajęć i doświadcz niezwykłych korzyści, jakie niesie nauka tej fascynującej gry.

 

Zajęcia szachowe dla dzieci to nie tylko świetna zabawa, ale także rozwój umysłowy i emocjonalny. Poprzez szachy dzieci uczą się logicznego myślenia, strategii, koncentracji i kreatywności. Wzmacniają swoje zdolności matematyczne, rozwijają pamięć i umiejętność przewidywania. To niezwykle cenne umiejętności, które przydadzą się w życiu codziennym i w szkole.

 

Nasi instruktorzy, zapewnią profesjonalne i dostosowane do wieku zajęcia, które pozwolą Twojemu dziecku na osiągnięcie sukcesów w szachach.

 

Niezależnie od poziomu zaawansowania, nasze zajęcia są dostępne dla wszystkich dzieci, które chcą rozwijać swoje umiejętności szachowe. Zapisz się już dziś i daj swojemu dziecku szansę na rozwój, naukę i pasję, jaką są szachy!

Inne produkty

05 lutego 2024
I Informacje ogólne Polityka Prywatności określa sposób pozyskiwania, przetwarzania oraz zabezpieczania danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia1997 roku (Dz.U. Nr 133, poz. 883
05 lutego 2024
Regulamin sklepu internetowego Arcymistrz Paweł Czarnota z 01.02.2024r. I. Definicje Użyte w Regulaminie pojęcia oznaczają: 1. Klient – osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie będącą osobą prawną, której
05 lutego 2024
340,00 zł
20 stycznia 2024
Od 140,00 zł mięsięcznie

Zapisz się do newslettera!

ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się na newsletter i otrzymuj informacje o najnowszych materiałach.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Paweł Czarnota.